ALLURE CRYSTAL NAIL ART BRUSH 1pcs | BRUSHË PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:IBL-B033

Llojet: -
Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
E shkëlqyeshme për shpërndarjen e xhelit UV ose dizajnin e artit të thonjve; Brushë e qëndrueshme, elegante dhe e lehtë për t'u mbajtur dhe për t'u përdorur, e shkëlqyeshme për specialistë ose fillestarë në vizatimin e modeleve 3D të shkëlqyera të pikturuara, luleve, karrocave ose aplikimit të xhelit të fortë për thonjtë. 
Pas përdorimit të brushës së thonjëve, thjesht duhet të pastroni brushën me ujë të ngrohtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë