ALLURE MAKEUP TRAINING HEAD | KOKË PLASTIKE PËR TRAJNIM (GRIM)

UNI CosmeticsKodi:801

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
I përshtatshëm për ushtrimin e zgjatjes së qerpikëve, grimit, masazhit të fytyrës ose lyerjes së fytyrës. Mund të përdoret gjithashtu në një sipërfaqe të sheshtë për të praktikuar teknikat e masazhit të fytyrës. Ideale për sallone bukurie ose për përdorim individual. E aplikueshme për fillestarët ose njerëzit që duan të bëhen më të aftë. 
Silikoni i butë, i lëmuar si lëkura e vërtetë e njeriut, pa erë të çuditshme, i përshtatshëm dhe i ripërdorshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë