ALLURE NAIL PRACTICE FINGERS REUSABLE FAKE TRAINING | GISHT PLASTIK PËR TRAJNIM

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912469

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gisht trajnimi i ripërdorshëm, për praktikë në thonj

Çdo gisht realist ka një bazë vetëngjitëse që lejon të fiksohen fort në një vend; Thjesht hiqni ngjitësin nga pjesa e poshtme dhe ngjiteni në një vend të përshtatshëm. E thjeshtë dhe e përshtatshme, lehtësoni artin tuaj të thonjve.

Mjet ideal për fillestarët e artit të thonjve, artistët e salloneve, përdorim në shtëpi dhe teknikët e ekspertët e thonjve, më i miri për praktikën e akrilit dhe xhelit. Mjete të mira për praktikimin e manikyrave, mësimin e aplikimit të artit të thonjve, shfaqjen e modeleve të thonjve tuaj.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë