COMFOR BEAUTY RETINOL SERUM | SERUM ME RETINOL PËR FYTYRË

UNI CosmeticsKodi:6970828690582

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Retinoli është formë e pastër e vitaminës A. Është i njohur gjerësisht si përbërësi numër 1 kundër plakjes; rekomanduar nga dermatologët për lëkurë më të lëmuar, më të fortë dhe me pamje më të shëndetshme.

Ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së linjave të imta dhe njollave.
Është formuluar për të minimizuar irritimin që zakonisht lidhet me përdorimin e produkteve të retinolit.
Kjo formulë jo irrituese mund të përdoret rreth syve për të përmirësuar rrathët e errët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë