SILCARE COLOR IT PREMIUM HYBRID BASE 6g | BAZË PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560506402

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Hybrid Color IT Premium Base rekomandohet të aplikohet para aplikimit të gellit ndërtues apo llak gellit, pasi që e rrit qëndrueshmërinë e manikyrit.

Linja Premium përbëhet nga produktet më moderne, falë së cilave thonjtë duken më të bukur. Gellët Color IT Premium me një pigmentim të shtuar, fortësinë dhe ndriçueshmërinë e Hybrid Color IT Premium Base, si dhe shkëlqyesin dhe mbrojtësin Hybrid Color IT Premium Top janë krijuar për të plotësuar kërkesat e femrave, të cilat kërkojnë produkte me cilësi të lartë.

Formula e veçantë e hollë dhe e tejdukshme e gellit ka masë të mirë ngjitëse. Pigmentet që gjenden në llaqe janë shkaktarët që bëjnë që thonjtë tuaj natyral të duken më të verdhë, dhe kjo bazë i zbardhon ato.

Karakteristikat: 

  • I hollë

  • I tejdukshëm

  • Rrit masën ngjitëse

  • Eliminon çngjyrësimin e thonjve


  • I tretshëm në aceton
Mënyra e përdorimit: duhet të aplikohen 1 apo 2 shtresa të gellit. Thahet në UV llambë 36w për 2 minuta si dhe në LED llambë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë