SILCARE COLOR IT PREMIUM HARD BUILDER HYBRID BASE (LIGHT PINK BEIGE) 6g | BAZË & GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:5902560524413

Çmimi:
€4,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Falë formulës së tij inovative, ky gell mund të përdoret për zgjatje të thonjve ose tretmane rekonstruktive.

Viskoziteti dhe densiteti i përshtatshëm ofrojnë një punë të rehatshme gjatë punës me zgjatje të thonjve. Monomer të selektuar që gjenden në Color It Premium Hard Builder ofrojnë ngjitje të përsosur të produktit në thoin natyral, arsye përse produkti jonë mund të përdoret si një shtresë bazë për gellët hibrid.

Color It Premium Hard Builder mund të aplikohet në të gjitha llojet e thonjve, madje edhe në ato të dëmtuara. Do të bëjë thonjët më të fortë, më të gjatë dhe më të mirë të cilët do zgjasin për një kohë shumë të gjatë.

Karakteristikat: 

 • Thahet në llambë UV për 2 minuta, ndërsa në LED dhe UV/LED llambë për 60 sekonda.
 • Përmban një përbërje me trashësi të mesme, falë së cilës nuk rrëshqet nga thonjt.
 • Lejon zgjatjen e thonjve.
 • Posedon veti të përsosura mekanike, funksionon me thoin natyral.
 • Mbron thoin nga ndikimi i faktorëve të jashtëm.
 • Në dispozicion prej 5 ngjyrave si dhe një verzion klasik i tejdukshëm.

  Mënyra e përdorimit: 

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë