SILCARE COLOR IT PREMIUM 1870 6g | LLAK GELL

Uni CosmeticsKodi:5902560515213

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Color IT Premium. Kategoria Premium në mesin e gell llaqeve me një çmim fantastik.

Ne zbatuam një formulë më të avancuar, e cila u jep thonjve pamjen e përsosur. Një sasi më e lartë e pigmentit ofron efektin më të mirë të mbulimit të pllakës së thoit me ngjyrën e zgjedhur nga ju. Aplikohet shpejtë dhe me lehtësi. Nuk dobëson pllakën e thonjve. Pastrohet 100% me pastrues acetoni ose heqës hibrid.

Color IT Premium Hybrid Gel qëndron në thonj në mënyrë të përsosur dhe ngjyra e tijë intenzive dhe e fresktë nuk zbehet aspak.

Karakteristikat: 

  • Intenzitet optimal i ngjyrës


  • Mbulim ideal me vetëm 1 shtresë


 • Paketim i ri i shishes

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni pas gellit bazë - 1 deri në 2 shtresa. Koha e rekomanduar e tharjes është 2 minuta në UV ose UV/LED llamba. Siguroni llak gellin me 1 shtresë top coat.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=76&v=wE-MRHsNAB0

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë