CALVIN KLEIN ETERNITY AIR FOR WOMEN EDP 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614224821944

Çmimi:
€89,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zbuloni Calvin Klein Eternity Air For Woman Eau de Parfum; një aromë e butë dhe e lehtë e frymëzuar nga qielli i freskët dhe atmosferë të ftohtë e të acartë.
Eternity Air është një kombinim i freskët i akordit me lule dhe agrume që ju bën të ndiheni sikur jeni në një fushë me lule nën qiellin e hapur.

Notat kryesore janë notat ozonike, grejpfrut dhe rrush i zi pa fara; notat e mesme janë bozhure, dardha dhe zambaku i luginës; notat bazë janë Misk, Kedri dhe Qelibari.
E freskët dhe gjallëruese, kjo aromë është e përkryer për t'u veshur gjatë ditës në mot të ngrohtë.

Krijuar në vitin 2018
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë