CARROTEN SENSICARE SUNCARE MILK SPRAY 50+ SPF 200ml | SPREJ ME FAKTOR MBROJTËS NGA DIELLI

Uni CosmeticsKodi:5201314143253

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Sensicare Suncare Milk SPF50+ është një sprej për mbrojtje ndaj diellit me mbrojtje shumë të lartë, që synon spektrin më të madh të të gjitha rrezeve të diellit. Sensicare është i pasuruar me vaj bio të farës së kërpit, duke ofruar kujdes dhe mbrojtje afatgjatë për lëkurën e ndjeshme ndaj diellit. Përbërja e tij pa aromë, është zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

 • Teknologjia Supreme e rrezeve (UVB+UVA+VL+IRA)
 • Jo foto-irritues
 • Pa parfum
 • Hidratues
 • Teksturë e lehtë
 • Vegane
 • Mbrojtje shumë e lartë nga dielli
 • I testuar dermatologjikisht

Teknologjia e kujdesit ndaj diellit: Teknologjia Supreme e rrezeve: Sistemi i mbrojtjes me 4 nivele (UVB+UVA+VL*+IRA*), për shënjestrim të gjerë në spektrin më të madh të të gjitha rrezeve të diellit, përgjegjëse për plakjen e parakohshme dhe dëme të tjera të lëkurës.

Përdorimi: Spërkateni në mënyrë të barabartë një sasi të bollshme në të gjithë trupin dhe riaplikojeni shpesh, veçanërisht pas notit, fshirjes me peshqir dhe djersitjes.

Kujdes!

 • Reduktimi i kësaj sasie do të ulë ndjeshëm nivelin e mbrojtjes.
 • Shmangni ekspozimin në diell gjatë orëve të mesditës (10:00 – 16:00).
 • Ekspozimi i tepërt në diell, edhe gjatë përdorimit të një produkti mbrojtës ndaj diellit, është një kërcënim serioz për shëndetin.
 • Produktet e kujdesit ndaj diellit nuk mbrojnë 100% nga rrezatimi UV.
 • Mbajini foshnjat dhe fëmijët e vegjël nga rrezet e diellit direkte.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë