CARROTEN INTENSIVE TANNING OIL 50ml | VAJ PËR RREZITJE

Uni CosmeticsKodi:5201314143116

Çmimi:
€5,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaji klasik i të gjitha kohërave Intensive Tanning Oil është i përzier me mjeshtëri, ofron një nxirje të shpejtë, të mrekullueshme, natyrale, ndërsa ushqen dhe hidraton thellësisht lëkurën.

 • Rrezitje e thellë dhe pa të meta
 • Përshpejton procesin e nxirjes
 • Hidratues
 • Shkëlqim "Sunkissed"
 • Pa Mbrojtje

Teknologjia e nxirjes: Sistemi i avancuar i nxirjes intensive (Sistemi i nxirjes së pafund: vajra karrote + kokosi), që rrit përshpejtimin e nxirjes, duke siguruar një ngjyrë të thellë, të pasur dhe rrezatuese.

Përdorimi: Spërkateni në mënyrë të barabartë një sasi të bollshme në të gjithë trupin dhe riaplikojeni shpesh, veçanërisht pas notit, fshirjes me peshqir dhe djersitjes.

Kujdes!

 • Shmangni rreptësisht zonën e syve.
 • Shmangni ekspozimin në diell gjatë orëve të mesditës (10:00 – 16:00).
 • Ekspozimi i tepërt në diell, edhe gjatë përdorimit të një produkti mbrojtës ndaj diellit, është një kërcënim serioz për shëndetin.
 • Produkti nuk përmban filtra UV dhe për këtë arsye nuk mbron nga rrezatimi UV.
 • Produkti përmban përbërës që mund të ngjyrosin rrobat.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë