CAROLINA HERRERA GOOD GIRL NEW YORK PERFUME 50ml & BODY LOTION 75ml | SET PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061955727

Çmimi:
€92,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aroma Good Gril është frymëzuar nga vizioni ekskluziv i Carolina Herrera për gruan moderne: të guximshme, seksi, elegante dhe enigmatike.

Një grua që gjithmonë përpiqet të kapërcejë kufijtë e saj.

Shënimet:
Bajame, kafe, bergamot dhe limon (gëlqere acid).
Shënimet e përbërjes janë:
Rrënja e zambakut, trëndafila bullgare (trëndafili Damascena i Bullgarisë) dhe lulja portokalli e pemës.

Paketa përmban:

     • Parfum 50 ml.

    • Një locion trupi 75 ml.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë