CAROLINA HERRERA GOOD GIRL BAD 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061823514

Çmimi:
€87,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Cilësitë e ëmbla, që të lënë pa frymë dhe joshëse të Jasminit, i sjellin Good Girl një feminitet të shndritshëm. Ana misterioze shprehet me kakao me aromë të pasur, një Tonka emocionuese, ndërsa Bajamet dhe Kafeja sjellin nota të gjallërisë së guximshme.

GOOD GIRL është frymëzuar nga vizioni unik i Carolina Herrera për dualitetin e gruas moderne: e guximshme dhe tërheqëse, elegante dhe enigmatike, e mirë dhe e keqe.

Notat kryesore janë bajame, kafe, bergamot dhe limoni; notat e mesme janë tuberoza, jasemini sambaku, lulëzimi i portokallit, arshi dhe trëndafili bullgar; Notat bazë janë Fasulja Tonka, Kakao, Vanilja, Pralina, Druri i Sandalit, Myshku, Amberi, Druri Kashmiri, Kanella, Patçuli dhe Kedri.

Krijuar në vitin 2016
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë