CAROLINA HERRERA GOOD GIRL 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061907610

Çmimi:
€86,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Më e lehtë dhe më e butë se aroma origjinale, Good Girl Eau de Parfum Légère përdor Jasmine Sambac Imperial, një fasule Tonka më e zhvilluar e mbuluar nga pyje kremoze dhe aroma sensuale e Dulce de Leche. Good Girl Légère riinterpreton thelbin e femrës moderne.

Notat kryesore janë Ylang-Ylang, Mandarin Orange, Bergamot dhe Limoni; notat e mesme janë tuberoza, jasemini, lule portokalli dhe trëndafili bullgar; Notat bazë janë Dulce de Leche, Praline, Fasule Tonka, Kanellë, Sandalwood, Cashmirwood, Amber, Musk, Patchouli dhe Kedri.

Krijuar në vitin 2018
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë