CAROLINA HERRERA CH MEN PRIVE 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411061786345

Çmimi:
€58,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

CH Men Privé është një falenderim i rafinuar dhe jashtëzakonisht magjepsës ndaj maskulinitetit.

Aroma nxjerr në pah nota të ngrohta dhe luksoze të uiskit dhe lëkurës. E kushtueshme, elegante dhe paksa e guximshme, joshja e saj është e padiskutueshme. Pasojnë notat fillestare të agrumeve të freskëta dhe të shijshme në formën e grejpfrutit, të shoqëruara me nuanca të livandës së ngrirë, kardamomit, sherebelës dhe trumzës së kuqe. Më në fund, mbizotëron aroma e benzoinës dhe kokrrës së pakapshme tonka.

CH Men Prive është një aromë orientale - druri, lëkure, emocionuese, e pasur dhe luksoze. Përbërja kombinon shtresa akordesh shpërthyese uiski me lëkurë të zezë intensive dhe sensuale. Ai hapet me akorde grejpfruti, pomelo dhe uiski që të çojnë në zemrën e livandës së ngrirë, sherebelës, trumzës së kuqe dhe kardamomit. Notat bazë janë lëkura, fasulja tonka dhe benzoina.

Krijuar në vitin 2015
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë