CAROLINA HERRERA CH MEN 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411061665039

Çmimi:
€54,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

CH Men shijon një jetë zbulimesh, një udhëtim i pasqyruar në këtë aromë druri prej lëkure dhe aventurë.
Udhëtimi ndijor i CH Men fillon me ngrohtësinë e drurit dhe prekjen e lëmuar të lëkurës së kombinuar me një nuancë shafrani. Një prekje përfundimtare prej druri nga kashmiri dhe lëkure sjell sofistikim në bazën e saj mashkullore.

Notat e sipërme përfshijnë lëkurën e shkëlqyeshme të bergamotit dhe grejpfrutit, duke shtuar një zemër pikante plot shafran dhe arrëmyshk të përzier me nota druri, jasemini dhe manushaqe. Baza është e përbërë nga qelibar, vanilje, lëkurë, myshk dhe sheqer.

Koncepti i aromës është "uniteti i të kundërtave", eleganca dhe ekscentriciteti i ndërthurur.

Krijuar në vitin 2009
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë