CAROLINA HERRERA CH MEN 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411061665022

Çmimi:
€72,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Jeta e CH Men është si një udhëtim i gjatë, plot me takime dhe emocione.

Një udhëtim me një destinacion, por jo me një kohëzgjatje të caktuar, një udhëtim me ndjesi të reja, fytyra të reja dhe zbulime të reja.

Për CH Man, vet udhëtimi është përvoja më e rëndësishme e pasqyruar në këtë parfum lëkure, aventuriere.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë