CAROLINA HERRERA 212 VIP ROSE 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061781197

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky brez i ri i 212 VIP ROSÉ është 212 Carolina Herrera, me një ngjyrë më joshëse, freski portretizuese dhe glamuroze. Bëhuni kryesore në çdo ndejë.

Një ikonë ultra-femërore, kjo ngjyrë e re e 212 VIP injekton argëtim dhe ngjyrë në qytet, duke sjellë jetë të re në skenën sociale me besim emocional.

212 VIP ROSÉ përmban esencën e ndejës më ekskluzive në NYC, e paraqitur në një shishe mat roze të sofistikuar, por prap lozonjare.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë