CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN NYC 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411061869253

Çmimi:
€51,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Përkufizimi i ri i INCREDIBLE, 212 VIP Black është një aromë shpërthyese e krijuar për të sfiduar, frymëzuar dhe zotëruar ndejën.

212 VIP Black ju vë në fokus; të gjithë sytë janë mbi ju.

Është sensuale dhe krijon varësi; një atmosferë elegante që ju përforcon të zotëroni ndejën.

I mbyllur në një shishe misterioze monolite të zezë, kjo aromë shpërthyese por elegante është e re që duhet të ketë çdo influencues modern.

E krijuar për një gjeneratë të re që ridizajnon qytetin 212 VIP Men penetrojnë zhurmën me një aromë të paharrueshme moderne.

Ata nuk kanë nevojë të thyejnë rregullat, ata thjesht krijojnë të reja, dhe të tjerët i ndjekin pas.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë