CAROLINA HERRERA 212 VIP WOMEN 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411061711804

Çmimi:
€108,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aroma 212 VIP përcaktohet nga një rum emocionues i distiluar nga kallam sheqeri dhe i vjetëruar në fuçi lisi. Ky kombinim i ëmbël por me drurë evoluon në nota të frutave ekzotike të pasionit për një aromë të mbushur me magjepsje të shijshme.

Një ikonë moderne e rinisë, aroma 212 VIP është vendosur në një shishe ari mat me një dizajn metalik dhe të rrumbullakët. 

Aroma: Portokalli e hidhur, Pasion Frut ekzotike, Myshku i madh, Gardenia e dalluar, Rum dehës, vanilje femërore, fasule tonka sensuale, benzoinë.

Krijuar në vitin 2010
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë