CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411061723760

Çmimi:
€111,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aroma 212 VIP MEN vjen me një përzierje njëherësh e freskët dhe e drunjtë, kjo aromë unike kombinon notat intriguese të gëlqeres së havjarit me një nuancë menteje të ngrirë për një rezultat të gjallë. 

212 VIP Men është vendosur në një siluetë shishe moderne, njëherazi e menduar përpara dhe e sofistikuar, por e drejtpërdrejtë në dizajn.

Notat kryesore janë Fruti i pasionit, Limon (Lime), Piper dhe Xhenxhefil; notat e mesme janë vodka, xhin, nenexhik dhe erëza; notat bazë janë Qelibar, Lëkurë dhe Notat e Drurit.

Krijuar në vitin 2011
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë