CAROLINA HERRERA 212 VIP BLACK 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411061869376

Çmimi:
€119,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Përkufizimi i ri i INCREDIBLE, 212 VIP Black është një aromë shpërthyese e krijuar për të sfiduar, frymëzuar dhe zotëruar ndejën.

212 VIP BLACK është një aromë e notave pikante dhe esencës elegante e krijuar për të dehur shqisat.

Është sensuale dhe krijon varësi; një atmosferë elegante që ju përforcon të zotëroni ndejën.

I mbyllur në një shishe misterioze monolite të zezë, kjo aromë shpërthyese por elegante është e re që duhet të ketë çdo influencues modern.

Notat kryesore janë Absinthi, Anise dhe Kopër; nota e mesme është livando; notat bazë janë lëvozhga e vaniljes së zezë dhe myshku.

Krijuar në vitin 2017
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë