CAMELEO HAIR COLOR SHAMPOO 7.34 | NGJYRË ME SHPËLARJE

UNI CosmeticsKodi:5901350474297

Çmimi:
€1,24

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Zgjidhja perfekte për ndryshimin e nuancës së flokëve tuaj me një shampo ngjyrosëse. Delikatesë e pazakontë në veprim - pa amoniak dhe oksidantë.
Zgjidhja perfekte për personat që duan të provojnë një ngjyrë të re për një kohë të shkurtër ose ta freskojnë atë midis ngjyrave ose të ndryshojnë nuancën menjëherë pas saj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë