DELIA CAMELEO HAIR COLOR SHAMPOO 3.1 40ml | NGJYRË E PËRKOHSHME

Uni CosmeticsKodi:5901350421260

Çmimi:
€1,24

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Shamponi për ngjyrosje të përkohshme Delia Cameleo
 • Metodë e shpejt për rifreskim të ngjyrës në mes të ngjyrosjes dhe ndryshimit të toneve
 • Trajtim delikat mahnitës - pa amoniak dhe oksidues
 • E sigurtë dhe e butë për lëkurën e kokës
 • Shkëlqim i bukur dhe vitalitet për flokët
 • Përdorim i lehtë - e gatshme për përdorim në qese, vendosni drejt në flokë
 • Ngjyrë që mund të lahet: 4-6 larje

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë