CALVIN KLEIN WOMEN EDT 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614226898494

Çmimi:
€91,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Calvin Klein Women nga Calvin Klein është një aromë lulesh me Musk druri për femra.
Calvin Klein WOMEN është një tribut për kontrastin përbrenda feminitetit, pafundësisht të ndryshme dhe thellësisht komplekse, si karakteret e grave që e frymëzuan atë.

Duke u frymëzuar nga liria e natyrshme dhe realiteti i fuqizuar i grave moderne, kjo aromë e feston frymën femërore në të gjitha format e saj. 

Notat kryesore janë limoni, kasi, speci rozë dhe mjedra; notat e mesme janë lule portokalli, bozhure dhe trëndafil; notat bazë janë Musk, Ambroksan, Kedri dhe Temjan.

Krijuar në vitin 2019 nga Honorine Blanc
100ml

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë