CALVIN KLEIN WOMEN EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614225356933

Çmimi:
€72,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Calvin Klein Women nga Calvin Klein është një aromë lulesh me Musk druri për femra.
Calvin Klein WOMEN është një tribut për kontrastin përbrenda feminitetit, pafundësisht të ndryshme dhe thellësisht komplekse, si karakteret e grave që e frymëzuan atë.

Aromë e parë e krijuar ndonjëherë nga Raf Simons, Calvin Klein Women nuk paraqet një, por shumë - një grup individësh, secila me zërin e tyre të veçantë.

Duke u frymëzuar nga liria e natyrshme dhe realiteti i fuqizuar i grave moderne, kjo aromë e feston frymën femërore në të gjitha format e saj. 

Notat kryesore janë grejpfrut, eukalipt, bergamot, limoni dhe piper i zi; notat e mesme janë Lulja e Portokallisë, Çaji, Magnolia, Jasemini, Hedione dhe Mjedra; notat bazë janë Kedri, Ambroksan, Musk i Bardhë, Kashmeran, Oliban dhe Vjollcë.

Krijuar në vitin 2018
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë