CALVIN KLEIN OBSESSED FOR WOMEN EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614224481018

Çmimi:
€72,44

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Obsessed for Women nga Calvin Klein është një parfum aromatik për femra.
Një interpretim femëror i një livando orientale, OBSESSED FOR her krijon një kategori të re aromash përtej rregullave.

Një zemër aromatike e guximshme e livandës së bardhë është e mbështjellë me ere misku.

Mbidoza e livandës, një përbërës zakonisht mashkullor, krijon një aromë orientale që është inovative dhe sfidon shpresat.

Adrenalina e freskisë së livandës e rritë ritmin e zemrës suaj duke zbuluar një fiksim të thellë që jeton brenda jush.

Notat kryesore janë agrumet, elemi, neroli dhe bergamoti; notat e mesme janë livando, sherebelë, gjethe manushaqeje, lule portokalli, zambak i luginës dhe trëndafili; notat bazë janë Misk, Ambrette (Musk Mallow) dhe Iso E Super.

Krijuar në vitin 2017
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë