CALVIN KLEIN OBSESSED FOR MEN EDT 75ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614224480653

Çmimi:
€62,04

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Është një oriental i modernizuar që ka një lidhje unike me aromën origjinale, por riinterpretohet përmes lenteve të maskulinitetit me gjethe të freskëta të kedrit dhe qelibar të zi.

Mbidoza e vaniljes është problematike dhe shqetësuese ndërkohë që mbetet e vërtetë në ADN-në Calvin Klein.

Notat kryesore janë Piper Sichuan, Grejpfrut, Kardamom, Livando dhe Limon; notat e mesme janë lëkura, kedri, labdani, ananasi dhe barbaroza; Notat bazë janë Ambroxan, Lëvozhga e Vaniljes së Zezë, Kanella, Paçouli dhe Druri i qelibarit.

Krijuar në vitin 2017
75ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë