CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:088300162512

Çmimi:
€97,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Luksi gjithashtu mund të jetë i thjeshtë - kjo ishte ideja themelore pas "Euphoria" të Calvin Klein.

Nëse stilisti kishte provokuar gjithmonë parfumet e tij, si në reklamën për "Obsession", gjithçka ishte ndryshe me "Euphoria".

Një shishe fisnike, në hije të ndryshme të të kuqes, e cila ishte e zbukuruar me kristale Swarovski në edicionin e kufizuar dhe një aromë delikate, pothuajse pa peshë, e bëri "Euphoria" një tjetër klasik nga Calvin Klein.

Lules dhe orientale, lavire dhe e thjeshtë - e gjithë kjo i përshtatet përshkrimit të "Euphoria".

Aroma ekzotike e kumquat dhe shegave jeshile përcakton notën kryesore, por vetëm në shënimin e zemrës "Euphoria" merr karakterin e saj të vërtetë.

Lulet e orkideve të zeza dhe zambakut të bardhë së bashku me peonies rozë formojnë një përzierje unike aromash, e cila përsoset në bazë nga myshk, dru i lehtë dhe qelibar i bardhë.

Kjo aromë është e verdhën dhe me gaz si një shi i lehtë veror në lëkurën e zhveshur.
Ky parfum është fituesi i çmimit FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2006.

Krijuaj në vitin 2005
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë