CALVIN KLEIN ETERNITY NOW FOR MEN EDT 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614220544298

Çmimi:
€39,34

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nga shtëpia e Calvin Klein, Eternity Now For Men është një eksplorim i origjinalitetit me një joshje të pamohueshme mashkullore.

Nga shtëpia e Calvin Klein, Eternity Now For Men është një eksplorim i origjinalitetit me një joshje të pamohueshme mashkullore.

Me një aromë hapëse të xhenxhefilit pikant, ujit freskues të kokosit dhe anise yjeve, përjetësia tani përfshin realizimin e papritur dhe të fuqishëm që fillon përgjithmonë tani.

Notat kryesore janë nektari i kokosit, anise dhe xhenxhefili; notat e mesme janë Karambola (Fruti Yll), Kedri dhe Paçouli; notat bazë janë vanilje, fasule Tonka dhe kedri maroken.

Krijuar në vitin 2015
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë