CALVIN KLEIN ETERNITY AIR MEN EDT 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614224824846

Çmimi:
€37,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krijimi i një firme të re, të freskët, ETERNITY CALVIN KLEIN, parfumë për meshkuj dhe për femra ETERNITY AIR CALVIN Klein kapin të gjitha nuancat e ndryshme të atmosferës me qiellin e lehtë, por e dendur - si fryma e butë e një pulsi.
Dy aromat ndajnë një strukturë të ngjashme të ndërtuar rreth kontrasteve, bazuar në një përzierje të pazakontë të ndjenjave natyrore ajrore dhe energjike.

Nxitja e një freskie joshëse, ETERNITY AIR CALVIN KLEIN përmbledh thelbin e sensualitetit dhe lidhjen e palëkundur të dashurisë së përjetshme.

Eternity Air For Men nga Calvin Klein është një aromë Fougere për meshkuj.
Notat kryesore janë notat e detit, notat ozonike, manaferrat e dëllinjës dhe portokalli; notat e mesme janë livando, mollë jeshile dhe gjethe manushaqe; notat bazë janë alga deti, qelibari dhe paçuli.

Krijuar në 2018
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë