CALVIN KLEIN DEEP EUPHORIA EDP 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:088300162505

Çmimi:
€139,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Calvin Klein prezanton aromën e re Deep Euphoria si një variant i Euphoria origjinale e lançuar në vitin 2005, e cila, edhe pse një krah, supozohet se po sjell në tryezë një përbërje krejtësisht të re me karakter të qartë luleje. Ndryshe nga pjesa tjetër e koleksionit, Deep Euphoria do të qëndrojë si një shtyllë e veçantë brenda linjës, krah për krah me origjinalin.
Imagjinimi i një gruaje të ngritur dhe të sofistikuar ishte ideja pas Euforisë origjinale.

Deep Euphoria turbullon linjat mes fantazi dhe realitetit me aromën e saj vibrante me lule.
E projektuar për të reflektuar aromën fantastike përbrenda, paketimi është ngjyrë vjollce e errët me thekse të lehta të koleksionit të aromave Euphoria.

Deep Euphoria nga Calvin Klein është një aromë Chypre me lule për femra. Notat e sipërme janë Piper i Bardhë, Cascalone dhe gjethe mandarine; notat e mesme janë trëndafili i zi, bozhure, barbarozë dhe jasemini Sambac; notat bazë janë Patçouli, Dru dhe Misk.

Krijuar në vitin 2016
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë