CALVIN KLEIN CK ONE (UNISEX) EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA & MESHKUJ

Zbritje 8%
Uni CosmeticsKodi:088300607686

Çmimi:
€34,99 €38,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ck One është një aromë natyrale e pastër, e dëlirë dhe bashkëkohore me një pikëpamje freskuese të re.

Kjo aromë e lehtë, e relaksuar është menduar të përdoret me bujari.

CK One Eau de Toilette fjalë për fjalë mund të spërkatet në të gjithë trupin.

Është një aromë intime, një që ju duhet të jeni pranë për ta nuhatur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë