CALVIN KLEIN CK BE (UNISEX) EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA & MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:088300604685

Çmimi:
€39,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja.

Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga të tjerët.

Aromat kryesore janë livando, nota jeshile, bergamot, nenexhik, dëllinja dhe portokalli mandarin; aromat e mesme janë Bari i Gjelbër, Pjeshkë, Jasemini, Freesia, Magnolia dhe Orkide; aromat bazë janë Misk, Druri i Sandalit, Kedri, Vanilja, Qelibari dhe Opoponax.

Parfumi u lançua në vitin 1996 dhe në vitin 2018, megjithatë ende mirëmbanë një karakter të përjetshëm.

50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë