CALVIN KLEIN CK ALL (UNISEX) EDT 50ML | PARFUM PËR FEMRA & MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614223185665

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

CK All nga Calvin Klein është një aromë agrume për femra dhe meshkuj.
Notat kryesore janë Bergamot,  Mandarinë dhe Lulja e Grejpfrutit; notat e mesme janë Jasemini, Rhubarb, Freesia dhe Lily; notat bazë janë Qelibari, Misku dhe Vetiver.

Një vizion i ri i të rinjve të sotëm dhe një interpretim modern i freskisë.

Guximtare, përfshirëse dhe ekspresive, një ftesë për të sfiduar nënshtrimet dhe kufizimet, CK All është projektuar për t'u përdorur nga të gjithë, pa konventa të korporatave.

Një parfum i pastër dhe universal që ofron një ekran të bardhë nuhatës për të përkujtuar individin, duke vepruar si një formë e vetëpresionit dhe rebelimit.

Krijuar në vitin 2017
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë