BVLGARI SPLENDIDA JASMIN NOIR EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:783320977350

Çmimi:
€90,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Splendida Jasmin Noir nga Bvlgari është një aromë me lule për femra.
Notat kryesore janë Gardenia dhe Notat jeshile; notat e mesme janë jasemini dhe dru sandali; notat bazë janë fasulja Tonka, lesh kashmeran dhe Patçouli.

Lulet më fisnike në parfumeri janë kapur në këtë aromë të guximshme për gratë.

Ekuilibri i gjelbërimit dhe i jasemines vë në dukje bazën e këndshme të bajameve për një parfum që është në pjesë të barabarta aromatik dhe e freskët.

Krijuar në vitin 2017
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë