BVLGARI OMNIA PINK SAPPHIRE EDT 25ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:783320829383

Çmimi:
€47,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aroma vibrante e Omnia Pink Sapphire është një kujtesë e guximshme për të vrapuar, kërcyer dhe vallëzuar çdo ditë me ëmbëlsi dhe spontanitet.

Omnia Pink Sapphire është një aromë me lule festive që kap thelbin e frangipanit, pomelo rozë dhe misk vanilje.

Alberto Morillas, mjeshtri kryesor dhe krijuesi i Omnia Crystalline, kompozoi Pink Sapphire si një kombinim i çuditshëm i agrumeve të ndritshme dhe luleve ekzotike.

Notat kryesore janë Pomelo, Grejpfrut Rozë dhe Piper Rozë; notat e mesme janë Frangipani, Lule Tiare, Pjeshkë dhe Trëndafil; notat bazë janë Musk, Vanilje, Manushaqe, Nota Druri, Druri i Sandalit dhe Rrënja e Orrisit.

Krijuar në vitin 2018
25ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë