BVLGARI AQUA POUR HOMME MARINE EDT 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:783320913020

Çmimi:
€65,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

BVLGARI AQVA pour Homme Marine është një aromë ujore dhe ndriçuese me një aromë të freskët, jashtëzakonisht të natyrshme.

Eksplorimi origjinal i sferës ujore vjen në jetë si AQVA pour Homme Marine i cili gradualisht shpalos një parfum aromatik të dedikuar për një burrë me një personalitet të gjallë.

Një shpirt i lirë që fiton forcën e tij nga forca e valëve të oqeanit me aromë lule frutash dhe një nuancë delikate kedër.

Notat kryesore janë Grejpfrut, Neroli, Portokalli Mandarina dhe Petitgrain; notat e mesme janë notat e ujit, alga deti dhe rozmarina; notat bazë janë Kedri i Virxhinias dhe Qelibari.

Krijuar në vitin 2008
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë