BVLGARI MAN WOOD ESSENCE EDP 60ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:783320461019

Çmimi:
€68,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore.

Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër.

Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës.

Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park.

Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin e qytetit dhe forcën e natyrës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë