BVLGARI MAN WOOD ESSENCE EDP 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:783320461002

Çmimi:
€92,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore.

Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës.

Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin e qytetit dhe forcën e natyrës.

Notat e sipërme janë agrumet me sheqer, lëvore limoni dhe gjethe koriandër; notat e mesme janë selvi, kedri dhe vetiver; nota bazë është Benzoin.

Krijuar në vitin 2018
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë