BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT EDP 75ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:783320479151

Çmimi:
€104,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aroma përmban një firmë më bashkëkohore për gratë që gjejnë karakterin e saj të guximshëm si tërheqës, ashtu edhe intrigues.

BVLGARI po shkruan një kapitull të ri në tregimin e tij të nuhatjes me një chypre eremyku luleje, i pari për markën.

Aroma ngjall Qytetin e Përjetshëm dhe energjinë e tij të shkëlqyeshme që buron nga furi e gravuarë në netët e saj.

Parfumi e personifikon perëndeshën e re të natës, një grua spontane dhe instiktive që qëndron nga zgjedhjet e saj.

Notat e sipërme janë mani, piper i zi dhe bergamot; notat e mesme janë Jasemini me lulëzim nate, bozhure, tuberoz dhe trëndafil; notat bazë janë Musk i Zi, Patçouli, Vetiver dhe Myshk.

Krijuar në vitin 2017
75ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë