BVLGARI GOLDEA THE ESENCE OF THE JEWELLER EDP 90ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:783320502507

Çmimi:
€123,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kënaquni me bukurinë joshëse të BVLGARI Goldea Eau de Parfum, një përzierje e pasur me nuanca floruese për gratë.

Një tribut i përjetshëm ndaj bukurisë natyrore që rrezaton nga dielli gjithnjë i flakt, Goldea ndjell personalitetin e saj bujarë me një përzierje unike të miskut të bardhë të stilizuar.

E shkëlqyeshme dhe frymëzuese, kjo festë shkëlqyese e dritës rrezatuese jep një përzierje të fuqishme të mjedrës të mbushur me diell dhe nuancave të artë të patçoulit.

Notat kryesore janë myshku, mjedra, lule portokalli dhe bergamot; notat e mesme janë Ylang-Ylang, Musk dhe Jasemini; notat bazë janë Qelibari, Musk, Patçouli dhe Papirus.

Krijuar në vitin 2015
90ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë