BVLGARI MAN IN BLACK EDP 60ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:783320971068

Çmimi:
€70,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

BVLGARI Man In Black shpreh forcë virile dhe joshje të parezistueshme në masë të barabartë.

Frymëzuar nga perëndia romake e zjarrit dhe metalit si dhe gjithashtu nga Bvlgari ora luksoze për burra, Master Perfumer Alberto Morillas ballafaqoj qelibarin dhe lëkurën me erëza adiktive, me mjaltë për të kompozuar këtë aromë sensuale, supremisht mashkullore.

Një eau de parfum neo-orientale me një firmë të sofistikuar, krejtësisht të papritur, BVLGARI Man In Black shpreh forcë virile dhe joshje të parezistueshme në masë të barabartë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë