BVLGARI AQUA POUR HOMME ATLANTIQUE EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:783320911668

Çmimi:
€91,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aqua vazhdon udhëtimin e tij epik duke eksploruar oqeanin më të fuqishëm në botë, Atlantikun.

Aqva Atlantique ngjall freskinë natyrale të një flladi të detit dhe ujërave të qarta që japin jetë, të cilat janë magjepsësisht te gjëra dhe shprehin pushtimin dhe arritjet.

Aroma nxjerr freskinë e jashtëzakonshme për të përcjellë energjinë e oqeanit pasqyruar nga një shpërthim i agrumeve duke siguruar ndjesi vibrante dhe xixëlluese direkt nga frutat e shijshme.

Notat kryesore janë notat e ujit, bergamoti kalabrez, limoni sicilian dhe sherebela; notat e mesme janë nota deti, ambergris dhe mollë; notat bazë janë Benzoin, Amberwood, Vetiver, Patçouli dhe Dru sandali.

Krijuar në vitin 2017
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë