BURBERRY MY BURBERRY EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:5045419039628

Çmimi:
€75,34

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Parfumi nga markë Burberry përfaqëson anën moderne të gruas, e cila karakterizohet nga stili i saj, eleganca, besimi dhe feminiteti delikat.

Një shoqërues femëror i përditshëm.

Eau de parfum My Burberry është magjepsës falë karakterit të saj të pakufizuar femëror. Parfumi nga marka Burberry përfaqëson anën moderne të gruas, e cila karakterizohet nga stili i saj, eleganca, besimi dhe feminiteti delikat.Aroma u frymëzua nga veshja tradicionale Burberry, e cila synon të imitojë aromën e një kopshti anglez pas shiut.

Eau de parfum spray ka një karakter të jashtëzakonshëm të lules, i cili depërtohet vazhdimisht nga aroma të hidhura.

Krijuar në vitin 2014
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë