BURBERRY MR BURBERRY INDIGO EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5045551783649

Çmimi:
€93,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo.
Mr. Burberry Indigo nga Burberry është një aromë aromatike me dru për meshkuj. 
Notat kryesore janë Rozmarina, Limoni, Bergamoti dhe Grejpfruti.
Notat e mesme janë nenexhik, nota uji, manushaqe, sherebelë, çaj dhe hedione.
Notat bazë janë Oakmoss, Iso E Super dhe Qelibar.

Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.

Krijuar në vitin 2018
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë