BURBERRY LONDON WOMEN EDP 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614226905185

Çmimi:
€149,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
London nga Burberry është një aromë me lule për femra.
Notat kryesore janë dorëzonjë, mandarinë dhe trëndafil.
Notat e mesme janë Jasemini, Lule Tiare, Bozhure dhe Klementinë.
Notat bazë janë Musk, Druri i Sandalit dhe Patçuli.

Kjo aromë e freskët me lule ka shënime të buta të trëndafilit dhe dorëzonjës.
Shënime të thella të zemrës së lule tiare, jasemini dhe bozhure dhe një aluzion i zallit të freskët të klementinës.
Shënimet diellore të drurit të sandalit, myshkut dhe patchouli shtojnë një ngrohtësi delikate për të krijuar një aromë frymëzuese.

Krijuar në vitin 2006
Shishe qelqi me mbulesë pëlhure 
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë