BURBERRY HER INTENSE EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614229370737

Çmimi:
€65,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Her Intense, një aromë e guximshme që kapë energjinë e fuqishme të Londrës - intensive por edhe elegante.

E errët dhe pemore, origjina e Eau de Parfum është e intensifikuar me notat e manaferrës, jasminës intoksikuese dhe benzoinës së ngrohtë.

E pasur, e sofistikuar, intensive.

Shishja, e frymëzuar nga dizajni arkivor i aromës burberry, është e sublimuar në këtë pamje më të errët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë