BURBERRY LONDON FOR MEN EDT 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5045252668245

Çmimi:
€41,34

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

London for Men nga Burberry është një aromë pikante nga qelibari për meshkuj.
Notat kryesore janë kanella, livando dhe bergamot.
Notat e mesme janë lëkura dhe mimoza.
Notat bazë janë gjethe duhani, opoponax, druri Guaiac dhe myshk lisi.

BURBERRY London Eau de Toilette for Men është një aromë e rafinuar dhe e sofistikuar me ndjesi të piperit të ziër dhe opoponax të ëmbël të errët.

Përfitimet:

Ndjesi të piperit të zi pikant dhe guajak të tymosur e plotësuar nga opoponax dhe livando të cilat e bëjnë të veçantë.

Krijuar në vitin 2006
30ml
Vendi i origjinës: Francë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë