BURBERRY BURBERRY HER EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614227693241

Çmimi:
€59,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme - shpirti i saj, i kapur në Londër - një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë.

Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë.

Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme - shpirti i Her, i kapur në Londër - një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë.

Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një dizajn i arkivuar i aromës Burberry.

30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë