BURBERRY BRIT RHYTHM FOR HIM EDT 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5045410636420

Çmimi:
€52,44

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Brit Rhythm është një aromë rinore dhe instinktive për burrat.

Burberry Brit Rhythm nga Burberry është një aromë për meshkuj. Burberry Brit Rhythm u lançua në vitin 2013. Burberry Brit Rhythm u krijua nga Dominique Ropion, Anne Flipo dhe Olivier Polge. Notat kryesore janë manaferrat e dëllinjës, kardamom, verbena dhe borziloku; notat e mesme janë Lëkurë, Patchouli dhe Stiraks; notat bazë janë fasulja Tonka, Kedri dhe Temjani.

Përjetoni shënime të sipërme të verivinës së borzilokut, kardamomit dhe një xhirimi të manave të dëllinjës.

Zbuloni aromat e adrenalizuara të lëkurës së zezë, rrëshirë patchouli dhe styrax dhe shënime bazike sensuale të drurit të kedrit, temjanit dhe fasules tonka.

Paraqitet në një shishe qelqi të tymosur.
50ml 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë